Nasza firma

Nasza firma istnieje na rynku od 1991 roku. Przez ten czas ciągle rozwijaliśmy naszą ofertę oraz podnosiliśmy nasze kwalifikacje, dzięki czemu zawsze mogliśmy zaoferować naszym klientom produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Doświadczenie zobowiązuje

Przez wiele lat naszej działalności, na bieżąco śledziliśmy nowinki oraz nowe możliwości pojawiające się na rynku grawerowania laserowego, niezwłocznie wprowadzając je dno naszej oferty produktowej. Dzięki wiedzy, którą uzyskaliśmy jaki i wieloletniej współpracy z producentami upominków i innych artykułów, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu, wyroby od najlepszych producentów w atrakcyjnych cenach.

Indywidualne zamówienia

Nasz park maszynowy pozwala nam na wykonywanie nawet niestandardowych zleceń i realizacji. Jeżeli potrzebujesz czegoś naprawdę niepowtarzalnego a nie możesz tego odnaleźć w naszej standardowej ofercie, skontaktuj się z nami - mamy duże możliwości i umiejętności.

Chcemy być jak najbliżej Ciebie

Przez cały okres działalności staraliśmy się, aby współpraca z nami przybiegała jak najbardziej płynnie i bezproblemowo. Dlatego poza standardowymi kanałami dystrybucji, otwieramy się na nowe technologie i możliwości:

Masz pytanie?

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mejlowego. Nasi pracownicy chętnie pomogą w wyborze optymalnego dla Państwa rozwiązania. Zapraszamy

do_gory